Stamboom Klavers » Antje Stobbe (1910-1911)

Persoonlijke gegevens Antje Stobbe 


Gezin van Antje Stobbe

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Stobbe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Stobbe

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Stobbe

Rika Meijer
1854-1933
Jan Stobbe
1875-????

Antje Stobbe
1910-1911


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 augustus 1910 lag tussen 13,1 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 14 augustus 1911 lag tussen 14,7 °C en 26,2 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1905 » Leo Turksma, Nederlands bokser († 1987)
  • 1906 » Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond († 1980)
  • 1910 » Wim Povel, Nederlands cineast en schrijver († 2001)
  • 1912 » Erich Honecker, staatshoofd van Oost-Duitsland († 1994)
  • 1913 » Kees Stip, Nederlands taalkunstenaar († 2001)
  • 1916 » Van Johnson, Amerikaans acteur († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stobbe

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stobbe.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stobbe.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stobbe (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I109391.php : benaderd 21 januari 2026), "Antje Stobbe (1910-1911)".