Stamboom Klavers » Korneliske Santing (1913-2005)

Persoonlijke gegevens Korneliske Santing 


Gezin van Korneliske Santing

(1) Zij is getrouwd met Klaas Visser.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1933 te Emmen, Drenthe, zij was toen 19 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Klaas Visser  1934-2010
  2. Gerrit Visser  1935-2003
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Het echtpaar is op 10 maart 1953 gescheiden.Bron 4


(2) Zij is getrouwd met Harm de Grote.

Zij zijn getrouwd op 9 januari 1954, zij was toen 40 jaar oud.Bron 2

Zij hadden 2 kinderen.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Korneliske Santing

Beroep: 1933 arbeidster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Korneliske Santing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Korneliske Santing

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Korneliske Santing

Jan Drenth
1858-1947
Elsien Drenth
1857-1891
Boele Santing
1888-1952

Korneliske Santing
1913-2005

(1) 1933

Klaas Visser
1911-????

Klaas Visser
1934-2010
Gerrit Visser
1935-2003
(2) 1954

Harm de Grote
± 1912-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 167
  4. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1913 lag tussen 12,0 °C en 28,2 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
  • De temperatuur op 9 januari 1954 was gemiddeld 2,1 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 11 april » Uitgeroepen tot de saaiste en minst nieuwswaardige dag van de 20e eeuw.
    • 6 juni » Eerste Eurovisie-uitzending met een verslag van het Narcissenfeest in Montreux.
    • 4 september » Het standbeeld van Bartje wordt onthuld in Assen.
    • 29 september » Het CERN wordt opgericht.
    • 18 oktober » In de Verenigde Staten wordt de eerste draagbare transistorradio in zakformaat op de consumentenmarkt gebracht, de Regency TR-1.
    • 1 november » Benoeming van Giovanni Battista Montini tot aartsbisschop van Milaan.
  • De temperatuur op 15 oktober 2005 lag tussen 8,7 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 23 januari » In Oekraïne wordt Viktor Joesjtsjenko beëdigd als president.
    • 16 februari » Het Kyoto-protocol treedt in werking.
    • 4 juni » Het compleet verbouwde Nederlands Spoorwegmuseum heropent zijn deuren.
    • 10 juli » De Zwitserse wielrenster Nicole Brändli wint de Ronde van Italië voor vrouwen met ruim een minuut voorsprong op de Spaanse Joane Somarriba. Edita Pučinskaitė uit Litouwen eindigt als derde.
    • 22 november » Angela Merkel wordt officieel door de Bondsdag gekozen als de eerste vrouwelijke bondskanselier van Duitsland.
    • 19 december » Het Internationaal Gerechtshof bepaalt dat Oeganda een schadevergoeding moet betalen aan de Democratische Republiek Congo vanwege schendingen van de soevereiniteit en de territoriale integriteit in de periode 1998-2003.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1907 » Charles Eames, Amerikaans ontwerper en architect († 1978)
  • 1910 » H. Owen Reed, Amerikaans componist, muziekpedagoog, musicoloog en dirigent († 2014)
  • 1912 » Myron Fohr, Amerikaans autocoureur († 1994)
  • 1913 » Lode Claes, Belgisch journalist en politicus († 1997)
  • 1919 » Max Dendermonde, Nederlands schrijver († 2004)
  • 1919 » Ton Lutz, Nederlands acteur († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Santing

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Santing.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Santing.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Santing (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I108747.php : benaderd 22 februari 2026), "Korneliske Santing (1913-2005)".