Stamboom Klavers » Christines Rozema (1909-1984)

Persoonlijke gegevens Christines Rozema 


Gezin van Christines Rozema

(1) Hij is getrouwd met Heintje van Klingeren.

Zij zijn getrouwd op 1 oktober 1932 te Almelo, Overijssel, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 21-2-1934 van Almelo naar Emmen, woonwagenkamp; 29-3-1934 naar Almelo.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 1 februari 1937 te Almelo, Overijssel.Bron 4


(2) Hij is getrouwd met Aaltjen Maats.

Zij zijn getrouwd op 26 februari 1937 te Almelo, Overijssel, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Christines Rozema

Beroep: 1932 grondwerker.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christines Rozema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christines Rozema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christines Rozema

Ewe Rozema
1868-1931
Antje Kroeze
1875-1944

Christines Rozema
1909-1984

(1) 1932
(2) 1937

Aaltjen Maats
1914-1977


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 155
  4. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 maart 1909 lag tussen -4,7 °C en 2,1 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
    • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.
  • De temperatuur op 26 februari 1937 lag tussen 3,8 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
    • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
    • 26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.
  • De temperatuur op 8 mei 1984 lag tussen 3,8 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 10,1 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 7 april » Het Landelijk Aktie Komitee Scholieren wordt opgericht.
    • 5 mei » In Ecuador wordt de conservatief León Febres-Cordero gekozen tot president.
    • 8 mei » De Sovjet-Unie kondigt aan de Olympische Zomerspelen 1984 in Los Angeles te zullen boycotten.
    • 23 mei » Verkiezing van Richard von Weizsäcker tot zesde bondspresident van West-Duitsland.
    • 28 mei » In Amsterdam wint de Nederlandse bokser Alex Blanchard de Europese titel in het halfzwaargewicht door de regerend kampioen, de Fransman Richard Caramanolis, te verslaan.
    • 4 augustus » De Republiek Opper-Volta ondergaat een naamsverandering, het heet voortaan Burkina Faso.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rozema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rozema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rozema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rozema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I108685.php : benaderd 24 februari 2026), "Christines Rozema (1909-1984)".