Stamboom Klavers » Henderikus Kremer (1901-1962)

Persoonlijke gegevens Henderikus Kremer 


Gezin van Henderikus Kremer

Hij is getrouwd met Geessien Hendriks.

Zij zijn getrouwd op 26 maart 1921 te Emmen, Drenthe, hij was toen 20 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 22-4-1927 van Hoensbroek naar Emmer-Compascuum; 15-11-1929 naar Stadskanaal; 2-3-1936 van Smilde naar Emmer-Erfscheidenveen; 11-8-1925 naar Heerlen; 22-4-1927 van Hoensbroek naar Emmer-Compascuum; 15-11-1929 naar Stadskanaal.

Kind(eren):

  1. Berend Kremer  1921-< 2020
  2. Johanna Kremer  1923-2006 


Notities over Henderikus Kremer

Beroep: 1921 schipper; 1942-1943 turfhandelaar; 1962 zand-grint-handelaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderikus Kremer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderikus Kremer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderikus Kremer

Aagje Stavast
1846-1894
Berend Kremer
1868-1941

Henderikus Kremer
1901-1962

1921
Berend Kremer
1921-< 2020

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 285
  3. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 67

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 maart 1901 lag tussen 6,0 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
  • De temperatuur op 26 maart 1921 lag tussen 1,1 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
  • De temperatuur op 9 juli 1962 lag tussen 5,8 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (60%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.
    • 3 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 11 augustus » Lancering van de Vostok 3 met aan boord Andrian Nikolajev. Een dag later volgt de Vostok 4 met aan boord Pavlo Popovytsj voor een gezamenlijke vlucht met Vostok 3.
    • 3 oktober » De Mercury MA-8 wordt gelanceerd met aan boord Wally Schirra.
    • 11 oktober » Paus Johannes XXIII opent in Rome het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 31 oktober » Goedkeuring door de Belgische Kamer van Volksvertegenwoordigers van het wetsontwerp omtrent de taalgrens.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kremer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kremer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kremer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kremer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I106507.php : benaderd 18 januari 2026), "Henderikus Kremer (1901-1962)".