Stamboom Klavers » Alberta Feunekes (1886-????)

Persoonlijke gegevens Alberta Feunekes 


Gezin van Alberta Feunekes

Zij is getrouwd met Harmannus Grooten.

Zij zijn getrouwd op 27 januari 1906 te Borger, Drenthe, zij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Wettiging 1 kind. Zij verhuizen 18-2-1909 van Borger naar Emmer-Erfscheidenveen; 3-5-1927 naar Enschede.

Kind(eren):

  1. Zwaantje Grooten  1905-1985 
  2. Harm Grooten  1912-
  3. Antje Grooten  1914-< 2013
  4. Aaltje Grooten  1917-< 2016
  5. Jan Grooten  1920-< 2019
  6. Bouwe Grooten  1924-< 2023
  7. Harmke Grooten  1925-< 2024

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alberta Feunekes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alberta Feunekes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alberta Feunekes

Harm Feunekes
1856-1936

Alberta Feunekes
1886-????

1906
Harm Grooten
1912-????
Antje Grooten
1914-< 2013
Aaltje Grooten
1917-< 2016
Jan Grooten
1920-< 2019
Bouwe Grooten
1924-< 2023
Harmke Grooten
1925-< 2024

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 mei 1886 lag rond de 8,6 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 27 januari 1906 lag tussen 3,6 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Feunekes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Feunekes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Feunekes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Feunekes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I104944.php : benaderd 4 januari 2026), "Alberta Feunekes (1886-????)".