Stamboom Hendriks Regtien » Wulphert Smal (1715-< 1771)

Persoonlijke gegevens Wulphert Smal 

  • Hij is geboren in het jaar 1715 in Amersfoort.Bron 1
  • Beroep: Soldaat garnizoen Amersfoort.
  • Hij is overleden voor 1771.
    Toen zijn dochter Catharina trouwde op 31-5-1771 was hij al overleden. Zie Eemlandse Klapper nr. 26 pagina 226

Gezin van Wulphert Smal

Hij is getrouwd met Johanna Pieters Brisé (Breesje).

Zij zijn getrouwd op 21 oktober 1740 te Amersfoort, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Catharina Smal  1741-????
  2. Petrus Smal  1742-????
  3. Aleidis Smal  1744-????
  4. Johannes Smal  1745-????
  5. Petrus Smal  1749-????
  6. Catharina Smal  1750-1813
  7. Willemina Smal  1755-????
  8. Abraham Smal  1760-????
  9. Abraham Smal  1762-1816 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wulphert Smal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wulphert Smal

Wulphert Smal
1715-< 1771

1740
Petrus Smal
1742-????
Aleidis Smal
1744-????
Johannes Smal
1745-????
Petrus Smal
1749-????
Abraham Smal
1760-????
Abraham Smal
1762-1816

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. www.casafiono.nl/stamboom
  2. Eemlandse Klappers 26 blz.280

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 oktober 1740 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.

Over de familienaam Smal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smal (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henny Eizenga-Hendriks, "Stamboom Hendriks Regtien", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_hendriks_regtien/I1893.php : benaderd 4 februari 2026), "Wulphert Smal (1715-< 1771)".