Stamboom Derksen » "Anny" Anna Gertruda Allers (1916-1994)

Persoonlijke gegevens "Anny" Anna Gertruda Allers 


Gezin van "Anny" Anna Gertruda Allers

Zij heeft/had een relatie met Lei Hawinkels.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot "Anny" Anna Gertruda Allers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk "Anny" Anna Gertruda Allers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van "Anny" Anna Gertruda Allers

Willem Allers
1846-1882

"Anny" Anna Gertruda Allers
1916-1994


Lei Hawinkels
1911-1979


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 januari 1916 lag tussen 5,9 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
      • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • De temperatuur op 1 januari 1994 lag tussen 1,1 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 14 januari » De regering van Georgië en de separatisten in de regio Abchazië stemmen na drie dagen van besprekingen in met de plaatsing van een deels Russische VN-macht tussen hun legers in.
      • 1 maart » In Groot-Brittannië komt aan het licht dat de beroemde foto van het monster van Loch Ness uit 1934 een vervalsing is.
      • 21 maart » Het laatste Nederlandse lichtschip, de Noord Hinder, wordt vervangen door een automatische boei.
      • 1 juli » Brazilië voert de real in, de zevende nieuwe munt in tien jaar.
      • 23 juli » De Duitse justitie besluit om de 86-jarige Erich Mielke, chef van de voormalige Oost-Duitse geheime politie (Stasi), te vervolgen voor het onder zijn verantwoordelijkheid neerschieten van Oost-Duitsers die over de Berlijnse Muur probeerden te vluchten.
      • 27 november » Zaïre draagt 37 Rwandese vluchtelingen over aan de autoriteiten van hun geboorteland. Zij worden ervan beschuldigd de orde verstoord te hebben in de kampen bij de stad Goma, waar naar schatting 850.000 Rwandese ontheemden verblijven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Allers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Allers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Allers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Allers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Derksen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerard Derksen, "Stamboom Derksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_derksen/I1356.php : benaderd 1 februari 2026), ""Anny" Anna Gertruda Allers (1916-1994)".