Stamboom Familie de Vos uit Steenwijk » Geerdina Hendrika Alijda de Jager (1878-1947)

Persoonlijke gegevens Geerdina Hendrika Alijda de Jager 


Gezin van Geerdina Hendrika Alijda de Jager

Zij is getrouwd met Wouter Aartsen.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1901 te Kampen, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geerdina Hendrika Alijda de Jager?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geerdina Hendrika Alijda de Jager

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geerdina Hendrika Alijda de Jager

Wicher de Vos
1820-1865
Geertje Ples
1820-1885

Geerdina Hendrika Alijda de Jager
1878-1947

1901

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 oktober 1878 lag rond de 11,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
      • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
    • De temperatuur op 20 juni 1901 lag tussen 8,8 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (5%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
      • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • De temperatuur op 23 mei 1947 lag tussen 10,6 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
      • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
      • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
      • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
      • 2 november » Eerste (en enige) vlucht van de Spruce Goose (Hughes H-4 Hercules), het vliegtuig met de grootste vleugelspanwijdte dat ooit heeft gevlogen.
      • 17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Jager

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jager.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jager.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jager (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roeli de Vos, "Stamboom Familie de Vos uit Steenwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_de-vos/I794.php : benaderd 15 januari 2026), "Geerdina Hendrika Alijda de Jager (1878-1947)".