Stamboom De Lange » Margrietha Christina Wesdijk (1875-1966)

Persoonlijke gegevens Margrietha Christina Wesdijk 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Margrietha Christina Wesdijk

Zij is getrouwd met Christiaan Mirck.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1898 te Den Bommel, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. ??  1899-????
  2. ??  1903-1968
  3. ??  1904-1968
  4. ??  1906-1959
  5. ??  1907-1907
  6. ??  1907-1940
  7. ??  1913-1991
  8. ??  1913-1991


Notities over Margrietha Christina Wesdijk

Margrietha heeft na het overlijden van Christiaan op de volgende adressen te Rotterdam gewoond:

14-08-1940 Laanzichtstraat 8-b

03-01-1942 PB302639

24-04-1961 Rubroekstraat 126-b

08-01-1962 Spiegelnisserweg 32

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margrietha Christina Wesdijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margrietha Christina Wesdijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margrietha Christina Wesdijk

Margrietha Christina Wesdijk
1875-1966

1898
??
1899-????
??
1903-1968
??
1904-1968
??
1906-1959
??
1907-1907
??
1907-1940
??
1913-1991
??
1913-1991

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. WesdijkzonderT, Johannes Bezemer, Margrietha Christina Wesdijk, 2 mei 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: WesdijkzonderT
      Stamboom: wesdijkzonderT20121120
    2. (Niet openbaar)
    3. bakfiets Web Site, Marinus johannes de Been, margrietha christina wesdijk, 2 mei 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: bakfiets Web Site
      Stamboom: bakfiets
    4. Web Site van Rob Gotte, Rob Götte, Margrietha Christina Wesdijk, 2 mei 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Web Site van Rob Gotte
      Stamboom: Rob-Gotte

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 juli 1875 lag rond de 20,6 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
      • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
      • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    • De temperatuur op 29 oktober 1898 lag rond de 10,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 15 augustus 1966 lag tussen 6,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 9,5 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 14 februari » De laatste interlokale tram van Nederland tussen Hellevoetsluis en Spijkenisse is door de directie van de Rotterdamsche Tramweg Maatschappij opgeheven.
      • 26 mei » Guyana wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 29 mei » In Mexico-Stad wordt het Aztekenstadion officieel in gebruik genomen.
      • 19 juli » Zanger Frank Sinatra trouwt met actrice Mia Farrow.
      • 4 augustus » Loebas Oosterbeek richt de Vereniging van Dienstplichtige Militairen (VVDM) op.
      • 6 september » In Kaapstad wordt de Zuid-Afrikaanse architect van de Apartheid, premier Hendrik Verwoerd, vermoord door Dimitri Tsafendas in een steekpartij tijdens een parlementaire bijeenkomst.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wesdijk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wesdijk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wesdijk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wesdijk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Lange is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton de Lange, "Stamboom De Lange", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_de-lange/I314.php : benaderd 14 februari 2026), "Margrietha Christina Wesdijk (1875-1966)".