Stamboom Crapts » Anna Elisabeth "Betje" Hanssen (1923-2009)

Persoonlijke gegevens Anna Elisabeth "Betje" Hanssen 


Gezin van Anna Elisabeth "Betje" Hanssen

Zij is getrouwd met Harie Savelkoul.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1944 te Papenhoven Grevenbicht, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Elisabeth "Betje" Hanssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Elisabeth "Betje" Hanssen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 januari 1923 lag tussen 3,5 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
  • De temperatuur op 7 april 1944 lag tussen 4,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 21 april » Vrouwen in Frankrijk krijgen stemrecht.
    • 15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
    • 23 augustus » In Warnsveld wordt een temperatuur van 38,6°C gemeten; de hoogste dagtemperatuur ooit sinds het begin van de metingen in Nederland. Pas in 2019 werd dit record verbroken.
    • 5 september » Dolle Dinsdag: Nederland wacht tevergeefs op de bevrijders.
    • 5 september » Geallieerden bevrijden Brussel.
    • 11 september » Vooruitgeschoven posten van het Amerikaanse 3e leger komen bij Sombernon in contact met uit Zuid-Frankrijk oprukkende geallieerde troepen.
  • De temperatuur op 5 oktober 2009 lag tussen 6,8 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » Mbark Boussoufa van RSC Anderlecht wint voor de tweede keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Eerste klasse A.
    • 31 mei » Denis Mensjov wint de Giro d'Italia met een verschil van 41 seconden op Danilo Di Luca.
    • 12 juni » Oprichting van de Australische voetbalclub Melbourne City FC.
    • 5 juli » Twee monorailvoertuigen van de Walt Disney World Monorail in het Walt Disney World Resort botsen tegen elkaar. Er valt één dode, de bestuurder van een van de voertuigen.
    • 16 oktober » Een zakenvliegtuigje stort neer op een weiland in de buurt van Weert. Twee mensen komen om het leven.
    • 18 november » Otman Bakkal (PSV) en Wout Brama (FC Twente) debuteren in het Nederlands voetbalelftal tijdens de oefeninterland in Heerenveen tegen Paraguay (0-0).
  • De temperatuur op 10 oktober 2009 lag tussen 10,0 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (14%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De 150 jaar oude firma Märklin, een bekende fabrikant van modeltreinen, vraagt uitstel van betaling aan.
    • 16 mei » Een demonstratie tegen homofobie in Rusland wordt met geweld neergeslagen door de Russische regering. Hierbij worden er zeker 20 mensen opgepakt, waaronder een journalist van de Gay Krant.
    • 28 juni » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer in de historie de Confederations Cup.
    • 22 juli » In Cardiff, Wales wordt het Cardiff City Stadium officieel in gebruik genomen.
    • 28 juli » Venezuela trekt zijn ambassadeur uit Colombia terug en verbreekt voorlopig de betrekkingen met het buurland na beschuldigingen van Colombia dat Venezuela de marxistische rebellenbeweging FARC steunt.
    • 26 augustus » Twee in Somalië ontvoerde agenten van de Franse inlichtingendienst worden vrijgelaten. Radicale islamisten ontvoerden hen een maand eerder vanuit een hotel in de hoofdstad Mogadishu.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2007 » Leo de Hartogh (91), Nederlands acteur
  • 2009 » Rob Bron (64), Nederlands motorcoureur
  • 2010 » Bernard Clavel (87), Frans schrijver
  • 2010 » Steve Lee (47), Zwitsers muzikant en zanger
  • 2011 » Graham Dilley (52), Engels cricketspeler
  • 2011 » Níver Arboleda (43), Colombiaans voetballer

Over de familienaam Hanssen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hanssen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hanssen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hanssen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Crapts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Crapts, "Stamboom Crapts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_crapts/I6488.php : benaderd 21 januari 2026), "Anna Elisabeth "Betje" Hanssen (1923-2009)".