Stamboom Crapts » Anna Maria Crapts (1905-1905)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Crapts 


Gezin van Anna Maria Crapts

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Crapts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Crapts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Crapts

Joseph Crapts
1873-1944

Anna Maria Crapts
1905-1905


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Anna Maria Crapts



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1905 lag tussen 2,7 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
      • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
    • De temperatuur op 11 juli 1905 lag tussen 15,6 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië.
      • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
      • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
      • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
      • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1898 » Golda Meïr, Israëlisch diplomaat, politicus en premier († 1978)
    • 1902 » Alfred Kastler, Frans natuurkundige en Nobelprijswinnaar († 1984)
    • 1903 » Bing Crosby, Amerikaans zanger en acteur († 1977)
    • 1906 » Mary Astor, Amerikaans actrice († 1987)
    • 1906 » René Huyghe, Frans conservator, kunstpsycholoog en estheticus († 1997)
    • 1910 » Adriaan van Hees, Nederlands acteur en NSB'er († 1976)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Crapts

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Crapts.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Crapts.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Crapts (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Crapts is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Crapts, "Stamboom Crapts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_crapts/I2449.php : benaderd 11 januari 2026), "Anna Maria Crapts (1905-1905)".