14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
Trouwdag 27 juni 1908
De temperatuur op 27 juni 1908 lag tussen 12,5 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
Dag van overlijden 28 mei 1963
De temperatuur op 28 mei 1963 lag tussen 11,2 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. Crapts, "Stamboom Crapts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_crapts/I1679.php : benaderd 4 maart 2026), "Christoffel Bux (1886-1963)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.