Stamboom Crapts » Petrus Wilhelmus "Giel" Steenbakkers (1910-1975)

Persoonlijke gegevens Petrus Wilhelmus "Giel" Steenbakkers 


Gezin van Petrus Wilhelmus "Giel" Steenbakkers

Hij is getrouwd met Hubertina Martin.

Zij zijn getrouwd op 24 januari 1934 te Maastricht, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Wilhelmus "Giel" Steenbakkers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Wilhelmus "Giel" Steenbakkers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Wilhelmus Steenbakkers

Petrus Wilhelmus Steenbakkers
1910-1975

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 september 1910 lag tussen 10,3 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 24 januari 1934 lag tussen -5,7 °C en 4,7 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
    • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
    • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
    • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
  • De temperatuur op 28 november 1975 lag tussen 3,7 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 17,4 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Dmitri Markov, Wit-Russisch-Australisch atleet
    • 12 april » Atleet Henk Kalf wint de eerste editie van de City-Pier-City Loop.
    • 16 september » Papoea-Nieuw-Guinea wordt onafhankelijk van Australië.
    • 23 november » Begrafenis Francisco Franco (dictator Spanje).
    • 25 november » Suriname wordt onafhankelijk.
    • 10 december » Andrej Sacharov krijgt de Nobelprijs voor de Vrede. Zijn echtgenote, Jelena Bonner, neemt de prijs in ontvangst.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Steenbakkers


De publicatie Stamboom Crapts is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Crapts, "Stamboom Crapts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_crapts/I15824.php : benaderd 21 januari 2026), "Petrus Wilhelmus "Giel" Steenbakkers (1910-1975)".