Stamboom Coster » Saartje Velleman (1904-1942)

Persoonlijke gegevens Saartje Velleman 


Gezin van Saartje Velleman

Zij is getrouwd met Izak Bonavang.

Zij zijn getrouwd op 10 maart 1926 te Rotterdam, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Roza Bonavang  1928-1942

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Saartje Velleman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Saartje Velleman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Saartje Velleman

Saartje Velleman
1904-1942

1926

Izak Bonavang
1901-1942

Roza Bonavang
1928-1942

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Saartje Velleman



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 januari 1904 lag tussen -0,1 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
      • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 10 maart 1926 lag tussen 2,1 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
      • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
      • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
      • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
      • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
      • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
    • De temperatuur op 5 augustus 1942 lag tussen 9,1 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
      • 27 februari » De Slag in de Javazee vond plaats waarbij de schout-bij-nacht Karel Doorman op 28 februari 1942 om het leven kwam.
      • 7 maart » De Nederlandse mijnenveger Eland Dubois wordt door de eigen bemanning tot zinken gebracht nadat het schip was gespot door een Japans verkenningsvliegtuig.
      • 9 april » Tweede Wereldoorlog: in Kamp Amersfoort worden 77 krijgsgevangen soldaten uit de Sovjet-Unie gefusilleerd.
      • 10 juni » Een groot deel van de bevolking van Lidice wordt in een wraakactie op bevel van Hitler uitgemoord. Het Tsjechische dorp wordt platgebulldozerd.
      • 26 november » Première van de film Casablanca in New York.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Velleman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Velleman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Velleman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Velleman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frank Coster, "Stamboom Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_coster/I9038.php : benaderd 22 oktober 2026), "Saartje Velleman (1904-1942)".