Stamboom Broere » Johanna Hendrika Hoefs (1850-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Hendrika Hoefs 


Gezin van Johanna Hendrika Hoefs

(1) Zij is getrouwd met Albert van der Maat.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1869 te Oudewater (UTR), zij was toen 18 jaar oud.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Adrianus Verhooren.

Zij zijn getrouwd op 22 oktober 1874 te Oudewater (UTR), zij was toen 24 jaar oud.Bron 3


(3) Zij is getrouwd met Gijsbertus Krimp.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1894 te Wilnis (UTR), zij was toen 44 jaar oud.Bron 4


(4) Zij is getrouwd met Antonius van Schaik.

Zij zijn getrouwd op 28 september 1906 te Uithoorn (NHO), zij was toen 56 jaar oud.Bron 5

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Hendrika Hoefs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Hendrika Hoefs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Hendrika Hoefs

Roelof Hoefs
± 1811-1876
Maria de Jong
± 1811-1876

Johanna Hendrika Hoefs
1850-????

(1) 1869

Albert van der Maat
± 1843-< 1874

(2) 1874

Adrianus Verhooren
± 1835-< 1894

(3) 1894

Gijsbertus Krimp
± 1854-????

(4) 1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 481-73, geb.akte nr. 13, HUA
  2. 481-256, huw.akte nr. 1, HUA
  3. 481-256, huw.akte nr. 17, HUA
  4. 481-997, huw.akte nr. 10, HUA
  5. 358-124, huw.akte nr. 23, NHA

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 maart 1850 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1850: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » American Express wordt opgericht door Henry Wells & William Fargo.
    • 10 juni » Bijzetting van prins Maurits der Nederlanden in de grafkelder van de Nieuwe Kerk te Delft.
    • 9 juli » President Zachary Taylor overlijdt, en Millard Fillmore wordt de 13de President van de Verenigde Staten.
    • 20 september » Slavenhandel wordt afgeschaft in het Amerikaanse District of Columbia.
    • 29 september » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Engeland en Wales met het Aartsbisdom Westminster en twaalf bisdommen.
    • 16 december » Vier schepen arriveren in Lyttleton (Nieuw-Zeeland) om Christchurch te stichten.
  • De temperatuur op 28 september 1906 lag tussen 1,4 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoefs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoefs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoefs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoefs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Broere is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Broere, "Stamboom Broere", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_broere/I8266.php : benaderd 15 januari 2026), "Johanna Hendrika Hoefs (1850-????)".