Stamboom Broere » Francies Charles van Helden (± 1906-)

Persoonlijke gegevens Francies Charles van Helden 


Gezin van Francies Charles van Helden

Hij is getrouwd met Cornelia Engelina Johanna van Koot.

Zij zijn getrouwd op 7 december 1932 te Utrecht (UTR).Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francies Charles van Helden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Francies Charles van Helden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Francies Charles van Helden

Francies Charles van Helden
± 1906-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 463-351-03, huw.akte nr. 1098, HUA

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 december 1932 lag tussen -0,2 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.

Over de familienaam Van Helden


De publicatie Stamboom Broere is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Broere, "Stamboom Broere", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_broere/I32088.php : benaderd 23 januari 2026), "Francies Charles van Helden (± 1906-)".