Stamboom Beishuizen » Janna Willems FLINK (1808-????)

Persoonlijke gegevens Janna Willems FLINK 

Bronnen 1, 2, 3
  • Zij is geboren op 8 november 1808.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op FLINK.

Gezin van Janna Willems FLINK

Zij is getrouwd met ROELF JANS van TIL.Bronnen 1, 2, 3

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. JOZINA van TIL  1839-1899 

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Willems FLINK

Janna Willems FLINK
1808-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. overlijden Jozina van Til (Genlias)
  2. Archieflocatie Groninger Archieven
    Relatie: echtgenote
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Soort akte: overlijden
    Overlijdensdatum: 11-01-1899
    Algemeen Gemeente: Delfzijl
    Leeftijd: 59
    Nadere informatie geboortepl: Delfzijl
    Geslacht: V
    Overlijdensplaats: Farmsum gem. Delfzijl
    Aktenummer: 5
    Vader Roelf Jans van Til
    Overledene Jozina van Til
    Aangiftedatum: 11-01-1899
    Moeder Janna Willems Flink
    Deel/Akte: 5
    Archiefnaam: Groninger Archieven
    Partner Harm Jakob Beishuizen
    Gebeurtenissen 11 januari 1899
  3. Huwelijksakte Harm Jakob Beishuizen (Genlias)
  4. Nadere informatieberoep bruidegom: zeeman; beroep bruid: dienstmeid; beroep moeder bruidegom: werkvrouw; beroep moeder bruid: werkvrouw; bruidegom 23 jaar; bruid 29 jaar
    Aktenummer: 47
    Moeder bruidJanna Willems Flink
    AlgemeenGemeente: Delfzijl
    Geboorteplaats: Delfzijl
    Vader bruidegomNN
    Geboorteplaats: Noordbroek
    Archieflocatie Groninger Archieven
    BruidJozina van Til
    Soort akte: Huwelijksakte
    Datum: 30-12-1868
    BruidegomHarm Jakob Beishuizen
    Vader bruidRoelf Jans van Til
    Detail resultaat:
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk (Moeder bruidegom)
    Archiefnaam: Groninger Archieven
    Moeder bruidegomGrietje Jakobs Beishuizen
    Deel/Akte: 47
    Gebeurtenissen 30 december 1868
  5. geboorte Jozina van Til (Genlias)
  6. Geboorteplaats: Delfzijl
    Vader Roelf Jans van Til
    Deel/Akte: 53
    Aangiftedatum: 28-05-1839
    Aktenummer: 53
    Archiefnaam: Groninger Archieven
    Soort akte: geboorte
    Algemeen Gemeente: Delfzijl
    Moeder Janna Willems Flink
    Nadere informatie beroep vader: winkelier;
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 25-05-1839
    Geslacht: V
    Archieflocatie Groninger Archieven
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Kind Jozina van Til
    Gebeurtenissen 28 mei 1839

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 november 1808 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1808: Bron: Wikipedia
    • 26 januari » In Nieuw-Zuid-Wales breekt de Rum Rebellion uit.
    • 8 april » De Verenigde Staten worden een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met Baltimore als aartsbisdom en de nieuwe bisdommen Bardstown, Boston, New York en Philadelphia.
    • 20 april » Amsterdam wordt de hoofdstad van Nederland onder Lodewijk Napoleon
    • 2 mei » De Opstand van Dos de Mayo (=El Levantamiento del Dos de Mayo) tegen de Napoleontische bezettingstroepen in Madrid.
    • 21 augustus » Britse en Portugese troepen onder bevel van Arthur Wellesley verslaan de Franse troepen onder bevel van generaal Jean-Andoche Junot in de Slag bij Vimeiro.
    • 20 december » Start van het tweede Beleg van Zaragoza tijdens de Spaanse Onafhankelijkheidsoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam FLINK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam FLINK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over FLINK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam FLINK (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Beishuizen is opgesteld door T. Beishuizen (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T. Beishuizen, "Stamboom Beishuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_beishuizen/I602.php : benaderd 11 januari 2026), "Janna Willems FLINK (1808-????)".