Stamboom Beishuizen » PETRONELLA van DIJK (1907-1985)

Persoonlijke gegevens PETRONELLA van DIJK 

Bron 1Bron 2

Gezin van PETRONELLA van DIJK

(1) Zij is getrouwd met JACOB BEISHUIZEN.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1927 te Naaldwijk, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2

(vrijdag 20 mei 1927)
Nadere informatie bg. 24 jaar, bd. 20 jaar.

Kind(eren):

  1. GERRIT BEISHUIZEN  1933-2006
  2. TAMMO BEISHUIZEN  ± 1940-1940
  3. MARTHA BEISHUIZEN  1927-1987
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Derk MEULEMAN.

Zij zijn getrouwd.


Tijdbalk PETRONELLA van DIJK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van PETRONELLA van DIJK

PETRONELLA van DIJK
1907-1985

(1) 1927
TAMMO BEISHUIZEN
± 1940-1940
(2) 

Derk MEULEMAN
1899-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijdensakte Tammo Beishuizen (Genlias)
  2. Soort akte: Overlijdensakte
    Nadere informatiegeb. De Lier, oud 5 maanden
    MoederPetronella van Dijk
    Aangiftedatum: 23-09-1940
    Deel/Akte: 18
    Archiefnaam: Historisch Archief Westland
    Aktenummer: 18
    VaderJacob Beishuizen
    OverledeneTammo Beishuizen
    Detail resultaat:
    Overlijdensplaats: Delft
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden (Overledene)
    Overlijdensdatum: 17-09-1940
    AlgemeenGemeente: De Lier
    Archieflocatie Historisch Archief Westland
    Gebeurtenissen 23 september 1940
  3. Huwelijksakte Jacob Beishuizen (Genlias)
  4. Vader bruidGerrit van Dijk
    Geboorteplaats: Meeden
    BruidegomJacob Beishuizen
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk (Bruidegom)
    Moeder bruidegomMartha Ploeger
    Detail resultaat:
    Moeder bruidCornelia Broekman
    Nadere informatiebg. 24 jaar, bd. 20 jaar.
    Datum: 20-05-1927
    BruidPetronella van Dijk
    Aktenummer: 22
    Soort akte: Huwelijksakte
    AlgemeenGemeente: Naaldwijk
    Archiefnaam: Historisch Archief Westland
    Geboorteplaats: Maasland
    Archieflocatie Historisch Archief Westland
    Vader bruidegomPieter Beishuizen
    Deel/Akte: 22
    Gebeurtenissen 20 mei 1927

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 februari 1907 lag tussen -2,2 °C en 1,4 °C en was gemiddeld 0,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
  • De temperatuur op 20 mei 1927 lag tussen 3,2 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
  • De temperatuur op 18 april 1985 lag tussen 3,5 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (48%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » De Europese Gemeenschap verliest meer dan de helft van haar grondgebied als Groenland zich ervan losmaakt.
    • 11 mei » Paus Johannes Paulus II arriveert in Nederland voor een officieel bezoek. In Utrecht breken rellen uit en de Mobiele Eenheid probeert de demonstranten uit elkaar te houden.
    • 29 mei » In het Heizelstadion te Brussel komen 39 voetbalfans om het leven en raken honderden gewond voorafgaand aan de Europa Cup I-finale tussen Liverpool FC en Juventus FC.
    • 23 juni » Een bom aan boord van Air India vlucht 182 laat de Boeing 747 neerstorten voor de kust van Ierland waarbij alle 329 inzittenden omkomen.
    • 25 juli » Acteur Rock Hudson maakt bekend dat hij aan aids lijdt.
    • 20 november » De eerste versie van Microsoft Windows wordt uitgebracht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1902 » Walter Brattain, Amerikaans natuurkunde en Nobelprijswinnaar († 1987)
  • 1903 » Matthias Sindelar, Oostenrijks voetballer († 1939)
  • 1905 » William Henry Chick Webb, Amerikaanse Jazz Drummer en Bandleider († 1939)
  • 1906 » Erik Rhodes, Amerikaans acteur († 1990)
  • 1906 » Walraven van Hall, Nederlands bankier, verzetsstrijder († 1945)
  • 1910 » Dominique Pire, Belgisch dominicaans pater en Nobelprijswinnaar († 1969)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van DIJK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van DIJK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van DIJK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van DIJK (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Beishuizen is opgesteld door T. Beishuizen (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T. Beishuizen, "Stamboom Beishuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_beishuizen/I467.php : benaderd 17 februari 2026), "PETRONELLA van DIJK (1907-1985)".