Stamboom Zwaans » Barbar Dickhuijsen (1669-1740)

Persoonlijke gegevens Barbar Dickhuijsen 


Gezin van Barbar Dickhuijsen

Zij is getrouwd met Cornelis Lap.

Zij zijn getrouwd op 23 maart 1692 te Scheveningen, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbar Dickhuijsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Barbar Dickhuijsen

Barbar Dickhuijsen
1669-1740

1692

Cornelis Lap
1668-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1692: Bron: Wikipedia
    • 14 maart » Pieter van Musschenbroeck, Nederlands natuurwetenschapper († 1761)
    • 7 juni » De belangrijke havenstad Port Royal op Jamaica zakt na een aardbeving in zee.
    • 10 juni » in Salem wordt Bridget Bishop opgehangen, het eerste slachtoffer in een heksenjacht die uiteindelijk aan 14 vrouwen en 5 mannen het leven zal kosten.
    • 19 juli » Vijf vrouwen worden opgehangen als gevolg van de heksenprocessen van Salem.
    • 3 augustus » Tijdens de Negenjarige Oorlog komt het tot een veldslag nabij Steenkerke in Henegouwen. Het Franse leger verslaat de geallieerde troepen.
    • 19 augustus » Executie door ophanging van vijf vrouwen en een geestelijke als gevolg van de heksenprocessen van Salem.
  • De temperatuur op 12 januari 1740 lag rond de -11 °C. De wind kwam overheersend uit het oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dickhuijsen


De publicatie Stamboom Zwaans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Zwaans, "Stamboom Zwaans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-zwaans/I3117.php : benaderd 8 augustus 2025), "Barbar Dickhuijsen (1669-1740)".