Stamboom Zom » Jacobus Josephus Zom (1925-1940)

Persoonlijke gegevens Jacobus Josephus Zom 


Gezin van Jacobus Josephus Zom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Josephus Zom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Josephus Zom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Josephus Zom

Lodewijk Zom
1849-1921
Anthonius Zom
1850-1935

Jacobus Josephus Zom
1925-1940


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 september 1940 lag tussen 0,7 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 15 april » De Geallieerden beginnen hun aanval op de Noorse stad Narvik.
      • 1 juni » In Nederland treedt de distributie van verschillende artikelen in werking.
      • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
      • 1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
      • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.
      • 27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zom (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Zom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Zom, "Stamboom Zom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-zom/I1472.php : benaderd 6 februari 2026), "Jacobus Josephus Zom (1925-1940)".