Stamboom Zoet » Jan Harm Heinen (1928-2003)

Persoonlijke gegevens Jan Harm Heinen 


Gezin van Jan Harm Heinen

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 28 april 1962 te Emmen, hij was toen 34 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Harm Heinen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. BS O Hoorn 2003 no - Parenteel Setz door G. Setz Emmercompascuuml
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1928 was gemiddeld -1,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
  • De temperatuur op 17 mei 2003 lag tussen 9,7 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Belgisch Staatsblad verschijnt enkel nog elektronisch en niet meer in gedrukte versie.
    • 4 februari » Joegoslavië wordt hernoemd tot Servië en Montenegro.
    • 7 februari » Gent introduceert gratis nachtbussen.
    • 15 april » Volkert van der Graaf wordt veroordeeld tot 18 jaar gevangenisstraf voor de moord op Pim Fortuyn.
    • 5 december » Coldplay zanger Chris Martin trouwt met Gwyneth Paltrow.
    • 12 december » Het Inspraakorgaan Chinezen (IOC) wordt geïnstalleerd in Den Haag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1926 » Phillip Martin, Amerikaans indianenleider († 2010)
  • 1926 » Monique de Bissy, Belgisch verzetsstrijdster († 2009)
  • 1927 » Lucien Kroll, Belgisch architect
  • 1928 » Marvin Pifer, Amerikaans autocoureur († 1974)
  • 1929 » James Yannatos, Amerikaans componist, violist, muziekpedagoog en dirigent († 2011)
  • 1929 » Joseph Mascolo, Amerikaans acteur († 2016)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heinen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heinen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heinen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heinen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Zoet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Slot, "Stamboom Zoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-zoet/I3631.php : benaderd 13 februari 2026), "Jan Harm Heinen (1928-2003)".