Stamboom Zoet » Geert SETZ (1882-1957)

Persoonlijke gegevens Geert SETZ 


Gezin van Geert SETZ

Hij is getrouwd met Margrieta Maatje.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1903 te Emmen, hij was toen 21 jaar oud.Bron 5

RFN 99
CHAN
DATE 03 AUG 2004

Kind(eren):

  1. Nicolaas SETZ  1905-1970 
  2. Johannes Adrianus SETZ  1913-1974 
  3. Tecla Francisca SETZ  1918-2011 
  4. Helena Maria SETZ  1921-1994

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert SETZ?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert SETZ

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS G Emmen 1882 no 62 -BP
  2. BS G Emmen 1882 no 62
  3. BS O Enschede 1957 no -BP
  4. BP
  5. BS H Emmen 1903 no 69

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 maart 1882 lag rond de 10,3 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
    • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
    • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
    • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
    • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
  • De temperatuur op 5 mei 1903 lag tussen 7,0 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (24%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
  • De temperatuur op 4 november 1957 lag tussen 7,6 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Bisschopswijding van Wilhelmus Marinus Bekkers, Nederlands bisschop-coadjutor van 's-Hertogenbosch.
    • 14 maart » Arthur Hoyer, Nederlands voetballer
    • 20 maart » Éamon de Valera wordt voor de derde keer Taoiseach (premier van Ierland).
    • 25 april » AFC Ajax neemt Johan Cruijff aan als lid. Een proefwedstrijd hoeft hij niet te spelen. Jeugdtrainer Jany van der Veen heeft hem in Betondorp in Amsterdam-Oost op straat zien voetballen en weet genoeg.
    • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
    • 1 juli » De Koning Boudewijnbasis wordt geopend.
  • De temperatuur op 8 november 1957 lag tussen 5,2 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De AOW (Algemene Ouderdomswet) gaat in Nederland in.
    • 4 januari » Elvis Presley wordt goedgekeurd voor militaire dienst.
    • 14 maart » Jean van de Velde, Nederlands regisseur, scenarioschrijver en producer
    • 4 oktober » Lancering Spoetnik I; begin van de space race.
    • 3 november » Lancering van Russische kunstmaan Spoetnik 2 met aan boord de hond Laika.
    • 14 november » Vliegramp Bussum.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam SETZ

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SETZ.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SETZ.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SETZ (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Zoet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Slot, "Stamboom Zoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-zoet/I2015.php : benaderd 17 januari 2026), "Geert SETZ (1882-1957)".