Stamboom Zijlmans » Digna de Seeuw

Persoonlijke gegevens Digna de Seeuw 


    Gezin van Digna de Seeuw

    Zij is getrouwd met Petrus Swart.

    Toestemming voor het huwelijk is 13 april 1731 verkregen te Waspik.

    Zij zijn getrouwd op 29 april 1731 te Waspik.

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Digna de Seeuw?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De Seeuw

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Seeuw.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Seeuw.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Seeuw (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Zijlmans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Simone, "Stamboom Zijlmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-zijlmans/I8090.php : benaderd 13 mei 2025), "Digna de Seeuw".