Stamboom Zeelenberg-Kouwenhoven-Leijssenaar » Hendrika Zwart (1881-????)

Persoonlijke gegevens Hendrika Zwart 

  • Zij is geboren in het jaar 1881 in Kralingen.

Gezin van Hendrika Zwart

Zij is getrouwd met Willem Zeelenberg.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1904 te Rotterdam, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johanna Zeelenberg  1911-1947
  2. Adriana Zeelenberg  1917-1918
  3. Leendert Zeelenberg  1920-1920

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Zwart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Zwart

Hendrika Zwart
1881-????

1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juli 1904 lag tussen 12,7 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.

Over de familienaam Zwart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwart (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Esther Zeelenberg, "Stamboom Zeelenberg-Kouwenhoven-Leijssenaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-zeelenberg/R784.php : benaderd 4 maart 2026), "Hendrika Zwart (1881-????)".