Stamboom Ype Ypes (waaronder van der Meulen) » Klaaske Jans Hulzinga (1855-????)

Persoonlijke gegevens Klaaske Jans Hulzinga 


Gezin van Klaaske Jans Hulzinga

Zij is getrouwd met Jilt Baukes de Jong.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1876 te Dantumadeel, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Wipkje de Jong  1877-????
  2. de Jong  1879
  3. Jan de Jong  1880-????
  4. Bauke de Jong  1887-????
  5. Dooitske de Jong  1890-1950
  6. Lieuwe de Jong  1893-????
  7. Trijntje de Jong  1897-1897

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaaske Jans Hulzinga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaaske Jans Hulzinga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaaske Jans Hulzinga

Klaaske Jans Hulzinga
1855-????

1876
de Jong
1879-1879
Jan de Jong
1880-????
Bauke de Jong
1887-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juni 1876 lag rond de 21,5 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 45%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.

Over de familienaam Hulzinga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hulzinga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hulzinga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hulzinga (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Irene Jolanda van der Meulen, "Stamboom Ype Ypes (waaronder van der Meulen)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ype-ypes/I5004.php : benaderd 1 januari 2026), "Klaaske Jans Hulzinga (1855-????)".