Stamboom Wouter Van Overstraeten » Willem Gielisjans (1397-± 1478)

Persoonlijke gegevens Willem Gielisjans 

  • Hij is geboren in het jaar 1397 in Asse.
  • Hij is overleden rond 1478 in Asse.

Gezin van Willem Gielisjans

Hij is getrouwd met Beatrix van der Hoeven.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Lysbette van Pullewouwe  1440-< 1477 


Notities over Willem Gielisjans

Pachter van het Hof van Pullewouwe

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Gielisjans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Gielisjans

Willem Gielisjans
1397-± 1478


Beatrix van der Hoeven
± 1422-± 1484


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Gielisjans


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Francis Van Overstraeten, "Stamboom Wouter Van Overstraeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wouter-van-overstraeten/I7576.php : benaderd 9 februari 2026), "Willem Gielisjans (1397-± 1478)".