Stamboom Wouter Van Overstraeten » Laurence-Louise-Marie de Smedt (????-1909)

Persoonlijke gegevens Laurence-Louise-Marie de Smedt 

  • Zij is geboren in Zele.
  • Zij is overleden op 3 juli 1909 in Hamme.

Gezin van Laurence-Louise-Marie de Smedt

Zij is getrouwd met Edward Prosper Marie van Overstraeten.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Laurence-Louise-Marie de Smedt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juli 1909 lag tussen 5,0 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Smedt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Smedt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Smedt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Smedt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Francis Van Overstraeten, "Stamboom Wouter Van Overstraeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wouter-van-overstraeten/I5812.php : benaderd 22 februari 2026), "Laurence-Louise-Marie de Smedt (????-1909)".