Stamboom Wouter Van Overstraeten » Jan van Cauwelaert (± 1490-1564)

Persoonlijke gegevens Jan van Cauwelaert 


Gezin van Jan van Cauwelaert

Hij is getrouwd met NN Koude Laar.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan van Cauwelaert  ± 1525-1585 


Notities over Jan van Cauwelaert

De familienaam 'Van Cauwelaert' zou afkomstig zijn van 'koude laar', een koud, braakliggend terrein. Varianten zijn: Coudelaer, Couwelaer en Kouwelaar. De Van Cauwelaerts vinden hun eerste voorvaders in de zeventiende en achttiende eeuw in de gemeenten Sint-Kwintens-Lennik en Denderwindeke.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van Cauwelaert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van Cauwelaert

Jan van Cauwelaert
± 1490-1564


Jan van Cauwelaert
± 1525-1585

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Cauwelaert


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Francis Van Overstraeten, "Stamboom Wouter Van Overstraeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wouter-van-overstraeten/I4776.php : benaderd 12 februari 2026), "Jan van Cauwelaert (± 1490-1564)".