Stamboom Wouter Van Overstraeten » Elisabeth Suys (1686-1722)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Suys 


Gezin van Elisabeth Suys

Zij is getrouwd met Wijnandus Wijnant (Guido) van Bellinghen.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1711 te Anderlecht, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Suys?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Suys


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geneanet-stamboom ancdir (https://gw.geneanet.org/ancdir?n=suys&p=elisabeth&oc=0)

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Suys

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Suys.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Suys.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Suys (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Francis Van Overstraeten, "Stamboom Wouter Van Overstraeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wouter-van-overstraeten/I4170.php : benaderd 7 februari 2026), "Elisabeth Suys (1686-1722)".