Stamboom Wonink » Lutsche Muis (1917-2007)

Persoonlijke gegevens Lutsche Muis 

  • Zij is geboren op 19 mei 1917 in Blokzijl.
  • Zij is overleden op 1 april 2007 in Kampen, zij was toen 89 jaar oud.
  • Zij is begraven in Kampen (algemene begr.pl.).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 januari 2009.

Gezin van Lutsche Muis

Zij is getrouwd met Harm Mondria.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1938 te Vollenhove, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johannes Mondria  1938-2002 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lutsche Muis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lutsche Muis

Lutsche Muis
1917-2007

1938

Harm Mondria
1916-1989


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1917 lag tussen 11,0 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
    • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
    • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
  • De temperatuur op 24 juni 1938 lag tussen 13,8 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
    • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
    • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
  • De temperatuur op 1 april 2007 lag tussen 6,8 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (92%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De AEX komt voor het eerst sinds mei 2002 boven de 500-puntengrens uit.
    • 3 maart » Ireen Wüst wint in Calgary de Wereldbeker schaatsen 2006/2007 op de 1500 meter dames. Sven Kramer wint de 5000 m en vestigt een nieuw wereldrecord.
    • 12 april » De Poolse voetbalbond (PZPN) besluit om Arka Gdynia een klasse terug te zetten wegens betrokkenheid bij een corruptieschandaal.
    • 1 juli » In Attractiepark Toverland wordt de houten achtbaan Troy geopend.
    • 1 september » In het Olympisch stadion van Amsterdam wordt een groot gala gegeven met het bloemencorso van Aalsmeer dat na zestig jaar het allerlaatste corso was.
    • 30 november » Het LAKS houdt een grote staking op het Museumplein in Amsterdam voor meer kwaliteit in plaats van kwantiteit in het onderwijs en tegen de 1040 urennorm.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1914 » Jan Bonekamp, Nederlands verzetsman († 1944)
  • 1914 » Max Perutz, Oostenrijks biochemicus († 2002)
  • 1918 » Bram Pais, Nederlands-Amerikaans natuurkundige en wetenschapshistoricus († 2000)
  • 1919 » Jo Stroomberg, Nederlands zwemster († 1984)
  • 1919 » Mitja Ribičič, Sloveens communist en politicus († 2013)
  • 1919 » Sven Olsson (29), Zweeds voetballer

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Muis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Muis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Muis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Muis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wonink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Wonink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wonink/I1099509659.php : benaderd 20 februari 2026), "Lutsche Muis (1917-2007)".