Stamboom Wolvers » Jacoba Wolvers (1894-????)

Persoonlijke gegevens Jacoba Wolvers 


Gezin van Jacoba Wolvers

Zij is getrouwd met Joseph Adrianus Verduin.

Zij zijn getrouwd op 8 april 1919 te Rijnsatorwoude, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Wolvers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Wolvers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Wolvers

Jacoba Wolvers
1894-????

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacoba Wolvers



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1919 lag tussen 2,5 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
      • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
      • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
      • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
      • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
      • 19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.

    Over de familienaam Wolvers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolvers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolvers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolvers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Wolvers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E. Wolvers, "Stamboom Wolvers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wolvers/I526.php : benaderd 11 januari 2026), "Jacoba Wolvers (1894-????)".