Stamboom Woltering » Maarten Steenblok (1896-????)

Persoonlijke gegevens Maarten Steenblok 


Gezin van Maarten Steenblok

Hij is getrouwd met Agatha Geertruid Sandee.

Zij zijn getrouwd op 21 december 1922 te 's-Heer Arendskerke, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maarten Steenblok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maarten Steenblok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maarten Steenblok

Maarten Steenblok
1896-????

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 december 1922 lag tussen 2,0 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
    • 24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
    • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
    • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.

Over de familienaam Steenblok


De publicatie Stamboom Woltering is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G. Woltering, "Stamboom Woltering", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-woltering/I1076201330.php : benaderd 13 januari 2026), "Maarten Steenblok (1896-????)".