Stamboom Woltering » Rokus Spandonk

Persoonlijke gegevens Rokus Spandonk 

  • Hij is geboren in Hooge en Lage Zwaluwe.
  • Een kind van Gijsbert Spandonk en Neeltje Marcus
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 december 2007.

Gezin van Rokus Spandonk

Hij is getrouwd met Neeltje Johanna van Andel.

Zij zijn getrouwd op 16 oktober 1914 te Hooge en Lage Zwaluwe.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rokus Spandonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Rokus Spandonk

Rokus Spandonk
????-

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 oktober 1914 lag tussen 5,5 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.

Over de familienaam Spandonk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spandonk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spandonk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spandonk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Woltering is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G. Woltering, "Stamboom Woltering", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-woltering/I1076199689.php : benaderd 2 februari 2026), "Rokus Spandonk".