Stamboom Woltering » Pieter Arendse (1859-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Arendse 


Gezin van Pieter Arendse

Hij is getrouwd met Antonia Adriaanse.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1886 te Vlissingen, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maatje Arendse  1889-????
  2. Andries Arendse  1892-????
  3. Pieter Arendse  1894-????
  4. Leendert Arendse  1895-????
  5. Antonia Arendse  1899-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Arendse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Arendse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Arendse

Neeltje Koole
1821-????

Pieter Arendse
1859-????

1886

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 april 1886 lag rond de 5,0 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
      • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
      • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
      • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
      • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.

    Over de familienaam Arendse

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Arendse.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Arendse.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Arendse (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Woltering is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. Woltering, "Stamboom Woltering", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-woltering/I1076197551.php : benaderd 29 januari 2026), "Pieter Arendse (1859-????)".