Stamboom Woltering » Martinus Arie Hulsing (1912-)

Persoonlijke gegevens Martinus Arie Hulsing 


Gezin van Martinus Arie Hulsing

Hij is getrouwd met Maria Magdalena Catharina Coelet.

Zij zijn getrouwd op 25 september 1942 te Delft, hij was toen 29 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Arie Hulsing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Arie Hulsing

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Arie Hulsing


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 september 1912 lag tussen 1,3 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    • De temperatuur op 25 september 1942 lag tussen 6,5 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 5 april » Japanse strijdkrachten voeren een bombardement op Colombo en de marinebasis daar uit, maar de geallieerde schepen hadden al op 30 maart de haven verlaten.
      • 3 mei » In concentratiekamp Sachsenhausen worden 72 Nederlanders geëxecuteerd. Het merendeel was lid van de Ordedienst.
      • 22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
      • 5 juni » Slag bij Midway: De United States Navy verwerft het maritieme overwicht in de Stille Oceaan door vier Japanse vliegdekschepen tot zinken te brengen.
      • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
      • 15 augustus » Voor het eerst worden in Nederland door de Duitse bezetter gijzelaars gefusilleerd als represaille of vergeldingsmaatregel. De slachtoffers zijn Robert Baelde, Willem Ruys, Otto Ernst Gelder, graaf van Limburg-Stirum, Christoffel Bennekers en Alexander baron Schimmelpenninck van der Oye.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1906 » Charles Simons, Belgisch voetballer († 1979)
    • 1907 » Ralph Evinrude, Amerikaans zakenmagnaat († 1986)
    • 1912 » Tauno Marttinen, Fins componist en dirigent († 2008)
    • 1917 » Louis Auchincloss, Amerikaans schrijver († 2010)
    • 1919 » Charles Percy, Amerikaans politicus en ondernemer († 2011)
    • 1919 » Jayne Meadows, Amerikaans actrice († 2015)

    Over de familienaam Hulsing

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hulsing.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hulsing.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hulsing (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Woltering is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. Woltering, "Stamboom Woltering", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-woltering/I1076192142.php : benaderd 22 januari 2026), "Martinus Arie Hulsing (1912-)".