Stamboom Wolffensperger » WILHELMINA HELENA de HEUS (1892-1965)

Persoonlijke gegevens WILHELMINA HELENA de HEUS 


Gezin van WILHELMINA HELENA de HEUS

Zij is getrouwd met WILLEM WOLFFENSPERGER.

huw.akte nr. 3965


get.: Cornelis de Heus (huisschilder 36 jr. - broer bruid)


        Casper Wolffensperger (winkelbediende 28 jr. - broer bruidegom)


 


huw.afk. - 16 sept. 1922 te Rotterdam.


huw.bijl. sept. 1922 Rotterdam - fam.search


im. 2124 - huw. reg.


im. 2125 - extract geboorte W. Wolffensperger


im. 2126 - extract geboorte W.H. de Heus


 


 


 

Zij zijn getrouwd op 27 september 1922 te Rotterdam, Nederland, zij was toen 30 jaar oud.

akte im. 1520 - fam.search

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over WILHELMINA HELENA de HEUS

vader: Bart de Heus (koetsier)
moeder: Pieternella Ruigenberg


geb.akte nr. 3809


aangifte: Eilsabeth Cornelia Marie Preager - verloskundige


geb.: Kruiskade, Rotterdam.


 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot WILHELMINA HELENA de HEUS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van WILHELMINA HELENA de HEUS

WILHELMINA HELENA de HEUS
1892-1965

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juni 1892 lag rond de 16,8 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
  • De temperatuur op 27 september 1922 lag tussen 8,2 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
    • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
    • 4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
  • De temperatuur op 21 augustus 1965 lag tussen 7,9 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Door een explosie in de lading kunstmest zinkt het vrachtschip Sophocles waarbij drie opvarenden om het leven komen.
    • 12 juni » The Beatles ontvangen een lintje van de Britse vorstin.
    • 15 juni » Bob Dylan neemt "Like a Rolling Stone" op.
    • 11 augustus » Begin van de rassenrellen in Watts, een wijk van Los Angeles.
    • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de vierde en laatste zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 10 november » Het beeld van Manneke Pis gestolen van zijn sokkel in België.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De HEUS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De HEUS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De HEUS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De HEUS (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frank van Leeuwen, "Stamboom Wolffensperger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wolffensperger/I261.php : benaderd 28 januari 2026), "WILHELMINA HELENA de HEUS (1892-1965)".