De temperatuur op 30 maart 1934 lag tussen 2,8 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
Dag van overlijden 17 oktober 2017
De temperatuur op 17 oktober 2017 lag tussen 8,2 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
18 februari » Bij wedstrijden in Birmingham verbetert atlete Sifan Hassan het Nederlands record op de 3.000 m (indoor) verbeterd. Met 8.30,76 loopt ze het 27 jaar oude record van Elly van Hulst (8.33,82) uit de boeken.
16 april » Philippe Gilbert wint Nederlands enige wielerklassieker Amstel Gold Race voor de vierde keer in zijn carrière.
21 augustus » De Nederlandse hockeyers lijden de zwaarste nederlaag ooit bij een EK hockey door in een groepsduel met 5-0 te verliezen van buurland België.
7 september » Mexico wordt getroffen door een aardbeving.
24 september » Wielrenner Peter Sagan wordt in Bergen voor het derde jaar op rij wereldkampioen op de weg.
6 oktober » In Rwanda wordt Diane Rwigara, een prominente critica van president Paul Kagame, voor de rechter gebracht op beschuldiging van het aanzetten tot een opstand tegen de staat.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hermannus Wulff, "Stamboom Wolf-Wulff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wolf-wulff/I805.php : benaderd 19 februari 2026), "Siebe Roelof Wulff (1934-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.