Stamboom Wolf-Wulff » Grietje (Iet) Wulff (1930-2016)

Persoonlijke gegevens Grietje (Iet) Wulff 


Gezin van Grietje (Iet) Wulff

Zij is getrouwd met Ares Cornelis (Aat) Droog.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje (Iet) Wulff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje (Iet) Wulff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje (Iet) Wulff

Jan Wulff
1865-1947
Sika Winters
1865-1949
Niesje Koning
1897-1979

Grietje (Iet) Wulff
1930-2016



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 december 1930 lag tussen 4,3 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
      • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
      • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
      • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
      • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
      • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    • De temperatuur op 21 oktober 2016 lag tussen 1,5 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (44%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Zuid-Afrikaanse overheid heeft een verbod uitgevaardigd op de luipaardjacht. De bepaling gaat meteen in en geldt voor heel 2016.
      • 9 juni » De in Somalië gelegerde Afrikaanse Unie (AMISOM) claimt dat zijn troepen een aanval van Al-Shabaab hebben afgewend. Bij vuurgevechten zouden 110 leden van de terreurgroep zijn gedood.
      • 27 september » Bondscoach van Engeland Sam Allardyce wordt al na 67 dagen ontslagen. Zijn positie was onhoudbaar geworden nadat hij aan undercoverjournalisten had uitgelegd hoe de Engelse transferregels omzeild kunnen worden.
      • 12 november » Bij een zelfmoordaanslag op Bagram, een grote Amerikaanse de luchtmachtsbasis in Afghanistan, komen vier Amerikanen om het leven.
      • 10 december » Juan Manuel Santos krijgt de Nobelprijs voor de Vrede. Zanger Bob Dylan krijgt de Nobelprijs voor Literatuur. De Nederlandse wetenschapper Ben Feringa krijgt de Nobelprijs voor Scheikunde.
      • 15 december » Een akoestische gitaar waar ooit muzikant Jimi Hendrix nog met zijn tong op speelde, brengt bij veilinghuis Bonhams in Londen omgerekend bijna 250.000 euro op. Een zwart-gouden gitaar die speciaal voor de dit jaar overleden popmuzikant Prince werd gemaakt, verandert voor 104.500 euro van eigenaar.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1928 » Mathieu Bollen, Belgisch voetballer († 2008)
    • 1928 » Veijo Meri, Fins schrijver († 2015)
    • 1929 » Mies Bouwman, Nederlands televisiepresentatrice († 2018)
    • 1930 » Odetta, Amerikaans blues-folkzangeres en actrice († 2008)
    • 1931 » Avtandil Tsjkoeaseli, Sovjet-Georgisch voetballer († 1994)
    • 1931 » Bob Shaw, Amerikaans schrijver († 1996)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wulff

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wulff.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wulff.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wulff (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Wolf-Wulff is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hermannus Wulff, "Stamboom Wolf-Wulff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wolf-wulff/I801.php : benaderd 18 februari 2026), "Grietje (Iet) Wulff (1930-2016)".