Stamboom Wolf-Wulff » Naatje Magrietje (Nannie) Wulff (1943-2018)

Persoonlijke gegevens Naatje Magrietje (Nannie) Wulff 


Gezin van Naatje Magrietje (Nannie) Wulff

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Naatje Magrietje (Nannie) Wulff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Naatje Magrietje (Nannie) Wulff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Naatje Magrietje (Nannie) Wulff

Maarten Wulff
1919-1976

Naatje Magrietje (Nannie) Wulff
1943-2018


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 oktober 1943 lag tussen 9,4 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 9,3 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Een Britse Pathfinder Stirling stort neer bij Hardinxveld-Giessendam (Rotterdam) in Nederland waarna de Duitsers de overblijfselen van een H2S cm-radar vonden. Het gevonden Rotterdam Gerät was de aanleiding om een wedren tegen de tijd te starten om de Britten bij te benen in de ontwikkeling van de cm-radar.
      • 22 april » Albert Hofmann schrijft zijn eerste rapport over de hallucinogene eigenschappen van lsd.
      • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.
      • 17 augustus » Conferentie van Quebec begint.
      • 29 september » De Amerikaanse generaal Dwight D. Eisenhower en de Italiaanse maarschalk Pietro Badoglio ondertekenen een wapenstilstand op het Brits schip Nelson buiten de kust van Malta.
      • 9 november » Het onafhankelijkheidsfront brengt een verzetseditie van het dagblad Le Soir.
    • De temperatuur op 6 maart 2018 lag tussen 1,0 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (26%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Weerman Reinier van den Berg presenteert na 32 jaar zijn laatste weerbericht.
      • 4 april » Voor het eerst rijdt er een trein (Eurostar) van Londen zonder overstappen naar Rotterdam en Amsterdam.
      • 14 april » Amerikaans advocaat en Lgbt-activist David Buckel (60) steekt zichzelf in brand uit protest tegen de klimaatverandering.
      • 12 juni » Historische ontmoeting tussen de Verenigde Staten (Donald Trump) en Noord-Korea (Kim Jong-un) op het eiland Sentosa (Singapore). Beide staatshoofden ondertekenen een document waarin wordt gesteld dat Noord-Korea zich verplicht tot nucleaire ontwapening.
      • 27 juni » Vandaag is bekend gemaakt dat Femke Halsema de nieuwe burgemeester van Amsterdam is geworden.
      • 15 september » De Sint-Urbanuskerk in Amstelveen wordt door een felle uitslaande brand grotendeels verwoest.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wulff

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wulff.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wulff.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wulff (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Wolf-Wulff is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hermannus Wulff, "Stamboom Wolf-Wulff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wolf-wulff/I791.php : benaderd 18 februari 2026), "Naatje Magrietje (Nannie) Wulff (1943-2018)".