Stamboom Witte Vaessen » Imagina van Looz De Betuwe (van Betuwe van Heinsberg?) (????-1250)

Persoonlijke gegevens Imagina van Looz De Betuwe (van Betuwe van Heinsberg?) 

  • Zij is geboren.
  • Zij is overleden in het jaar 1250.
  • Alternatief: Zij is overleden.

Gezin van Imagina van Looz De Betuwe (van Betuwe van Heinsberg?)

Zij is getrouwd met Gooswijn III van Borne.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Osto van Born(e)  1210-1296 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Imagina van Looz De Betuwe (van Betuwe van Heinsberg?)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Imagina van Looz De Betuwe (van Betuwe van Heinsberg?)

Imagina van Looz De Betuwe (van Betuwe van Heinsberg?)
????-1250



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Looz De Betuwe (van Betuwe van Heinsberg?)


De publicatie Stamboom Witte Vaessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Remm, "Stamboom Witte Vaessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-witte-vaessen/I3373.php : benaderd 29 januari 2026), "Imagina van Looz De Betuwe (van Betuwe van Heinsberg?) (????-1250)".