Stamboom Witkamp » Wilhelmina Johanna Huvers (1913-1991)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Johanna Huvers 


Gezin van Wilhelmina Johanna Huvers

Zij is getrouwd met Adrianus Fransiscus Witkamp.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1935, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Johanna Huvers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Johanna Huvers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Johanna Huvers

Wilhelmina Johanna Huvers
1913-1991

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 januari 1913 lag tussen 0,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 5,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
  • De temperatuur op 15 mei 1935 lag tussen 3,4 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 18,9 mm neerslag gedurende 18,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
    • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
    • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
    • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
  • De temperatuur op 10 december 1991 was gemiddeld -2,2 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » De vuurwerkfabriek in Culemborg ontploft.
    • 15 april » In zijn eerste decreet als president roept Zviad Gamsachoerdia de bevolking van de Sovjet-republiek Georgië op zich gereed te maken voor "nationale burgerlijke ongehoorzaamheid" jegens de Sovjet-Unie.
    • 6 mei » De Finse speerwerper Seppo Räty brengt het wereldrecord op 91,98 centimeter bij atletiekwedstrijden in Shizuoka, exact één meter verder dan de 90,98 meter waarmee de Britse Europees kampioen Steve Backley sinds juli 1990 wereldrecordhouder was.
    • 12 juni » 120 miljoen Russen kiezen Boris Jeltsin als nieuwe president.
    • 16 september » De meest gezochte Boliviaanse cocaïnehandelaar Hugo Rivero Villavicencio geeft zich over aan de autoriteiten, nadat een uitleveringsverdrag tussen Bolivia en de Verenigde Staten voor drugsmisdadigers tijdelijk is opgeschort.
    • 4 december » Journalist Terry Anderson wordt vrijgelaten na zeven jaar te zijn gegijzeld in Beiroet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Django Reinhardt, Belgisch gitarist († 1953)
  • 1912 » Ank van der Moer, Nederlands toneelspeelster († 1983)
  • 1912 » Boris Pokrovski, Russisch operadirecteur († 2009)
  • 1913 » Jean-Michel Atlan, Joods-Frans kunstschilder († 1960)
  • 1915 » Herma Bauma, Oostenrijks atlete († 2003)
  • 1916 » Lex Horn, Nederlands kunstenaar († 1968)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huvers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huvers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huvers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huvers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Witkamp is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Witkamp, "Stamboom Witkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp/I0399.php : benaderd 16 februari 2026), "Wilhelmina Johanna Huvers (1913-1991)".