Stamboom Witkamp en Driehuis » Petrus Martinus van der JAGT (1889-????)

Persoonlijke gegevens Petrus Martinus van der JAGT 


Gezin van Petrus Martinus van der JAGT

Hij is getrouwd met Elisabeth Geertruida KRAAN.

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1916 te Uithoorn, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Martinus van der JAGT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Martinus van der JAGT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Martinus van der JAGT

Petrus Martinus van der JAGT
1889-????

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 oktober 1916 lag tussen -2,0 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.

Over de familienaam JAGT

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam JAGT.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over JAGT.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam JAGT (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nico Witkamp, "Stamboom Witkamp en Driehuis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp-en-driehuis/I3957.php : benaderd 6 februari 2026), "Petrus Martinus van der JAGT (1889-????)".