Stamboom Witkamp en Driehuis » Gerarda Johanna DRIEHUIS (1896-????)

Persoonlijke gegevens Gerarda Johanna DRIEHUIS 


Gezin van Gerarda Johanna DRIEHUIS

Zij is getrouwd met Johannes Jozephus van DUREN.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1920 te Nieuwer-Amstel, zij was toen 24 jaar oud.


Notities over Gerarda Johanna DRIEHUIS

Gerarda Johanna Driehuis, geboren 1896 te Nieuwer Amstel.

Gehuwd op 04 02 1920 te Nieuwer Amstel met Johannes Jozephus van Duren, boerenarbeider, geboren 1895 te Nieuwer Amstel, zoon van Gijsbertus van Duren, veenwerker en Louise van Zijl.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerarda Johanna DRIEHUIS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerarda Johanna DRIEHUIS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerarda Johanna DRIEHUIS

Gerarda Johanna DRIEHUIS
1896-????

1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 februari 1920 lag tussen 2,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
      • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
      • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
      • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
      • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
      • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.

    Over de familienaam DRIEHUIS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DRIEHUIS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DRIEHUIS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DRIEHUIS (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico Witkamp, "Stamboom Witkamp en Driehuis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-witkamp-en-driehuis/I1569.php : benaderd 15 februari 2026), "Gerarda Johanna DRIEHUIS (1896-????)".