Stamboom Willard » Hermanus Zeegers (1867-????)

Persoonlijke gegevens Hermanus Zeegers 

  • Hij is geboren op 5 april 1867 in Laren N.H.
  • Beroep: Arbeider.
  • Woonachtig: Hogeweg 7, Busum.
    1902
  • Hij was sT('g2h_assorole_informant') van Bernardina Maria "Maria" Zeegers bij gebeurtenis.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 oktober 2024.

Gezin van Hermanus Zeegers

Hij is getrouwd met Alida Majoor.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Zeegers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Zeegers

Hermanus Zeegers
1867-????


Alida Majoor
1865-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 april 1867 lag rond de 7,7 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
    • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1868 » Ketty Gilsoul-Hoppe, Belgisch kunstenaar († 1939)
  • 1869 » Albert Roussel, Frans componist († 1937)
  • 1871 » Mirko Seljan, Kroatisch ontdekkingsreiziger († 1913)
  • 1874 » Emmanuel Suhard, Frans kardinaal-aartsbisschop van Parijs († 1949)
  • 1875 » Mistinguett (Jeanne Bourgeois), Frans actrice en zangeres († 1956)
  • 1877 » Edouard Ronvaux, Belgisch politicus († 1958)

Over de familienaam Zeegers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zeegers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zeegers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zeegers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Willard een Larinees, "Stamboom Willard", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-willard/I9930.php : benaderd 30 december 2025), "Hermanus Zeegers (1867-????)".