De temperatuur op 5 augustus 1949 lag tussen 7,2 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
19 februari » Ezra Pound krijgt de eerste Bollingen Prize in poetry (Bollingen prijs voor gedichten) van de Bollingen Foundation en de Yale-universiteit.
11 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de finale met 7-0 te winnen van Paraguay.
8 september » Geallieerde legers verlaten Berlijn definitief.
28 september » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Cúcuta Deportivo.
1 oktober » Koningin Juliana onthult een monument ter nagedachtenis aan de slachtoffers van de Razzia van Putten.
12 oktober » In Pasto, Colombia wordt de voetbalclub Deportivo Pasto opgericht.
Dag van overlijden 6 januari 2000
De temperatuur op 6 januari 2000 lag tussen 4,2 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » Loodhoudende benzine wordt in de lidstaten van de Europese Unie officieel verboden.
27 februari » Het Canadees voetbalelftal wint voor het eerst in de geschiedenis de CONCACAF Gold Cup door in de finale Colombia met 2-0 te verslaan.
29 maart » De exoplaneten HD 46375 b en HD 16141 b worden ontdekt. Het zijn de eerste gezamenlijke exoplaneten met een minimum massa kleiner dan die van Saturnus.
21 mei » In Londen komen bij de bouw van de HSBC Tower drie personen om het leven nadat het bovenste gedeelte van een hijskraan naar beneden valt.
7 juli » Louis van Gaal wordt benoemd tot opvolger van Frank Rijkaard als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. Zijn contract loopt tot en met het wereldkampioenschap voetbal 2006 in Duitsland.
14 september » Juan Antonio Samaranch verlaat na twintig jaar het Internationaal Olympisch Comité.
Dag van begraven 14 januari 2000
De temperatuur op 14 januari 2000 lag tussen 1,5 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
1 januari » De gevreesde mondiale computerstoring als gevolg van de millenniumbug blijft uit.
21 mei » Nederland speelt in het Wagener-stadion in Amstelveen zijn duizendste officiële hockeyinterland. Tegenstander is Australië, dat met 4-1 wordt verslagen.
20 september » Oud-discuswerpster María Urrutia wint als gewichthefster de eerste gouden olympische medaille ooit voor Colombia.
20 september » Zwemster Inge de Bruijn verbetert bij de Olympische Spelen in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag met drie honderdste van een seconde: van 53,80 naar 53,77.
6 oktober » Eerste aflevering van de Amerikaanse actieserie CSI: Crime Scene Investigation. Deze serie wordt vanaf die dag vertoond op RTL 4.
28 november » Het Nederlandse parlement stemt in met een wetsvoorstel om euthanasie te legaliseren; Nederland is daarmee het eerste land ter wereld waar hulp bij zelfdoding onder bepaalde voorwaarden niet meer strafbaar is.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Wim Willard een Larinees, "Stamboom Willard", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-willard/I5951.php : benaderd 16 februari 2026), "Nicolaas Johannes Maria "Nico" Willard (1949-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.