6 december » Karel Lodewijk van Nassau-Saarbrücken wordt opgevolgd door zijn neef Frederik Lodewijk van Nassau-Ottweiler.
Trouwdag 22 mei 1747
De temperatuur op 22 mei 1747 lag rond de 12,0 °C. Er was 2 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: regen betrokken. Bron: KNMI
3 juli » Paus Benedictus XIV creëert één nieuwe kardinaal, de Engelse Hertog van York en troonpretendent Hendrik Benedictus Stuart (22), kleinzoon van koning Jacobus II.
Dag van overlijden 26 oktober 1783
De temperatuur op 26 oktober 1783 lag rond de 12,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
8 juni » In de vulkaan Laki, op IJsland, begint een uitbarsting die acht maanden zal duren, en die meer dan negenduizend mensen het leven kost. Ook is dit het begin van een achtjarige hongersnood.
26 juli » Het eerste exercitiegenootschap De Vrijheid te Dordrecht opgericht. De Patriotten wilden de oude vrijheid heroveren op de Oranjes.
3 september » De Vrede van Parijs wordt getekend, dit betekent het einde van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.
19 september » De luchtballon wordt uitgevonden.
23 september » Oprichting van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Zweden.
1 december » Eerste bemande ballonvaart door Jacques Charles en Marie-Noël Robert.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Wim Willard een Larinees, "Stamboom Willard", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-willard/I5752.php : benaderd 30 december 2025), "Fuijsje Evertsz Dekker (1723-1783)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.