Stamboom Wijnker- van den Broeck » Johannes Fredericus Sander (1915-1984)

Persoonlijke gegevens Johannes Fredericus Sander 


Gezin van Johannes Fredericus Sander

Hij is getrouwd met Johanna Cornelia Beentjes.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1941 te Castricum, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Fredericus Sander?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Fredericus Sander

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Fredericus Sander

Catharina Al
1861-1939
Maria Stam
1869-1894

Johannes Fredericus Sander
1915-1984

1941

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johannes Fredericus Sander



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 maart 1915 lag tussen 3,7 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • De temperatuur op 13 mei 1941 lag tussen -0,4 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
      • 18 mei » Nadat Kroatië door de nazi's tot koninkrijk was verheven, wordt de hertog van Spoleto tot koning gekroond. Hij neemt de naam Tomislav II van Kroatië aan.
      • 5 juli » Rijkscommissaris voor de bezette Nederlandse gebieden Seyss-Inquart ontbindt – op de NSB na – alle politieke partijen in Nederland.
      • 28 november » De Nederlandse onderzeeboot O 21 onder commando van Ltz I J.F. van Dulm brengt in de Golf van Cagliari de Duitse onderzeeboot U 95 tot zinken.
      • 8 december » Nederland verklaart Japan de oorlog nadat Japan Britse en Amerikaanse gebieden aanvalt.
      • 11 december » Duitsland en Italië verklaren de Verenigde Staten de oorlog, waarna de VS in antwoord hen de oorlog verklaart en zich hierdoor mengt in de Tweede Wereldoorlog in Europa.
    • De temperatuur op 18 juni 1984 lag tussen 11,6 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
      • 24 januari » De eerste Apple Macintosh is te koop.
      • 30 mei » In Rome wint Liverpool de Europacup 1 door in de finale thuisploeg AS Roma na strafschoppen te verslaan. Na afloop komt het tot ernstige rellen in de Italiaanse hoofdstad, waarbij 42 mensen gewond raken.
      • 3 juli » Sovjet-atleet Joeri Sedych scherpt in Cork het wereldrecord kogelslingeren (84,14 meter) aan tot een afstand van 86,34 meter.
      • 22 juli » De Franse wielrenner Laurent Fignon wint voor de tweede keer de Ronde van Frankrijk.
      • 8 oktober » Bart Vos claimt als eerste Nederlander de Mount Everest te hebben beklommen.
      • 3 december » Door een fout bij de productie van pesticide door Union Carbide in Bhopal (India) komt een wolk van het schadelijke methylisocyanaat vrij. Ongeveer 3800 mensen komen om, honderdduizenden lopen gezondheidsschade op. Zie Giframp Bhopal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » László Lékai, Hongaars aartsbisschop en kardinaal († 1986)
    • 1911 » Gustavo Díaz Ordaz, president van Mexico (1964-1970) († 1979)
    • 1917 » Giovanni Benedetti, Italiaans bisschop († 2017)
    • 1917 » Millard Kaufman, Amerikaans regisseur en schrijver († 2009)
    • 1918 » Pádraig Faulkner, Iers politicus († 2012)
    • 1919 » Frank Campanella, Amerikaans acteur († 2006)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sander

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sander.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sander.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sander (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Th. Wijnker, "Stamboom Wijnker- van den Broeck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wijnker/I7152.php : benaderd 16 maart 2026), "Johannes Fredericus Sander (1915-1984)".