Stamboom Wicquart » Paul Joseph LELEUX (1667-1753)

Persoonlijke gegevens Paul Joseph LELEUX 

  • Hij is geboren op 9 oktober 1667 in Lille (St-Maurice), 59350, Nord, Nord, France.
  • Beroep: Marchand, Menuisier.
  • Hij is overleden op 23 januari 1753 in La Bassée, 59051, Nord, Nord, France, hij was toen 85 jaar oud.

Gezin van Paul Joseph LELEUX

Hij is getrouwd met Marie Anne Joseph WICART.

Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1739 te La Bassée, 59051, Nord, Nord, France, hij was toen 72 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paul Joseph LELEUX?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.
  • De temperatuur op 23 januari 1753 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • Regentes Anna (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1759 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1753: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » 17 februari wordt in Zweden gevolgd door 1 maart als het land overstapt van de juliaanse kalender op de gregoriaanse kalender.
    • 11 maart » Egbert Douwes opent in Joure een kruidenierswinkel, het begin van het huidige Douwe Egberts.
    • 5 april » Oprichting van het British Museum.
    • 9 november » Karel August van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Karel Christiaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LELEUX

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LELEUX.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LELEUX.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LELEUX (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wicquart is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Yves Wicquart, "Stamboom Wicquart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wicquart/I7502.php : benaderd 11 januari 2026), "Paul Joseph LELEUX (1667-1753)".