23 juli » Splitsing van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Schotland in de apostolische vicariaten Highland District en Lowland District.
Trouwdag 26 november 1754
De temperatuur op 26 november 1754 lag rond de 5,0 °C. Er was 44 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: zeer betrokken regen. Bron: KNMI
De temperatuur op 26 augustus 1781 lag rond de 19,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west ten noorden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
6 januari » Op de Royal Square in Saint Helier op het Kanaaleiland Jersey verslaan de Engelsen de Fransen in de Slag om Jersey. Zowel de Britse aanvoerder majoor Peirson als de Franse aanvoerder baron De Rullecourt komen om het leven.
13 maart » Astronoom William Herschel ontdekt de planeet Uranus.
5 augustus » De Slag bij de Doggersbank, een zeeslag tussen Nederland en het Verenigd Koninkrijk tijdens de Vierde Engels-Nederlandse Oorlog. De slag eindigt feitelijk onbeslist.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Yves Wicquart, "Stamboom Wicquart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wicquart/I632.php : benaderd 1 januari 2026), "Jeanne Marie VANDER EYCKEN (1727-1781)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.