Stamboom Wicquart » Marie Victoire Jeanne BATEMAN (1881-????)

Persoonlijke gegevens Marie Victoire Jeanne BATEMAN 


Gezin van Marie Victoire Jeanne BATEMAN

Zij is getrouwd met Léon THULLIEZ.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Victoire Jeanne BATEMAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Victoire Jeanne BATEMAN

Marie Victoire Jeanne BATEMAN
1881-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1881 lag rond de 11,4 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
    • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
    • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
    • 15 augustus » Opening van de Internationale Elektriciteitstentoonstelling in Parijs.
    • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BATEMAN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BATEMAN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BATEMAN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BATEMAN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wicquart is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Yves Wicquart, "Stamboom Wicquart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wicquart/I4719.php : benaderd 3 januari 2026), "Marie Victoire Jeanne BATEMAN (1881-????)".